^Návrat hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Get Adobe Flash player

V Spišskej Novej Vsi sa 12. septembra zišli najmladší plavci do 10 rokov z východu republiky na súťaži o Slovenský pohár. Na preteky nastúpili žiaci zo siedmych klubov, 20 chlapcov a 31 dievčat.

V kategórií 10 ročných plavcov malo Humenné na pretekoch jedného chlapca a tri dievčatá. Každý pretekár absolvoval šesť štartov.

Plavec Plaveckého klubu CHEMES Humenné  Oliver SABADOŠ zvíťazil v piatich disciplínach: 100m kraul, znak, prsia, motýlik, polohové preteky, a len 50m prsia doplával na druhej pozícií.

Betrice CREA stála na zlatom stupni víťazov po doplávaní polohovky na 100m, druhá skončila v motýliku na 100m, dvakrát doplávala na bronzovej pozícií – 100m znak, 50m motýlik.  Noemi DAŇOVÁ 50m motýlik doplávala na striebornej pozícií a dvakrát bola bronzová – 100m prsia a 100m polohové preteky. Hana MYDLOVÁ sa vrátila domov bez medaily ale svojimi osobnými rekordami nesklamala.

Spolu naši plavci štartovali dvadsaťštyrikrát a osobné rekordy si zlepšili v dvadsaťjeden štartoch.